100,000
81,224
391 תורמים | 106 חברי קבוצה

מישהו לרוץ בשבילו

נמרוד קדוש רץ/רצה למען היאלי קוסקאס וילדי סאנרייז - כץ

השנה החלטתי לרוץ במירוץ הלילה של תל-אביב למען מטרה טובה! למען ילדי סאנרייז- כץ המתמודדים עם מחלת הסרטן ואחיהם. המטרה שלי היא לגייס תרומות למען פעילות העמותה. הצטרפו אליי ותרמו לקמפיין שלי! כולכם מכירים אותי, זה אותו נמרוד שאלרגי לספורט וריצה בעיקר.. כבר בשנה שעברה החלטתי להצטרף ולרוץ למען ילדי סאנרייז, אבל היערכות מאוחרת בשילוב חודש בו לא יכולתי לרוץ בגלל סיבות בריאותיות גרם לי לוותר על המירוץ. השנה אין וויתורים! גיוס הכספים רק יגרום לתחושת מחויבות גדולה יותר כשאתחיל מאפס בימים כאלה חמים... ומה אתם יודעים, זה יתרום לי כי אפסיק להיות בטטת כורסה, אבל בעיקר יתרום לעמותה מדהימה בה הייתה לי הזכות לעבוד ולהתנדב! והכי חשוב, איזה כיף יהיה לכם כשתדעו שהכסף שתרמתם גורם לי להקיף את הפארק בהרצליה ב-40 מעלות חום.....
750
8 תורמים

היאלי קוסקאס

היאלי ומיקה בנות ה-7 מגיעות לקייטנת סאנרייז כבר שנתיים ברציפות. הן תאומות שנולדו בריאות, וכמו שאורלי, אמא שלהן מספרת:  "ממש מושלמות". במאי 2015 ההורים הבחינו שהיאלי לא יציבה וחשבו שאולי מדובר בבעיה באוזן. לאחר מספר בדיקות  הגיעו לחדר מיון ושם אובחנה היאלי עם גידול ראש שהפעיל לחץ גדול וגרם לכאבים. היאלי עברה שבעה ניתוחים, ושנה וחצי של טיפולים כימותרפיים, ומתמודדת עד היום עם שיקום מהמחלה.

קייטנות סאנרייז זו הזדמנות יחידה של מיקה והיאלי התאומות להיות ביחד. בשל המחלה של היאלי נמנע ממנה לקחת חלק במסגרת חינוכית רגילה. הן מחכות לימי הקייטנה בציפייה ושמחות להגיע לפעילות.